Časté dotazy

1. VYPLATÍ SE VŮBEC RENOVOVAT DVEŘE?

Odpověď ANO
Pokud chcete opravdu krásné, kvalitní dveře ve vybraném dekoru a v provedení přesně podle Vašich představ, tedy dveře jako dominantu, nebo součást Vámi budovaného interiéru.Také pokud chcete otázku dveří vyřešit jednou provždy, vyloučit budoucí možné náklady na obnovu, pokud chcete dveře přesně pasující do zárubní a v neposlední řadě minimalizovat čas strávený jejich údržbou.

Odpověď NE
Pokud chcete laciné sériové dveře s pochybnou kvalitou a životností.

2. VYPLATÍ SE VŮBEC RENOVOVAT ZÁRUBNĚ?

Odpověď ANO
Samozřejmě, že můžete ponechat Vaše stávající zárubně (kovové, dřevěné, plechové) ve stavu jakém jsou a mi Vám i přesto Vaše dveře popasujeme tak, že půjdou zlehka zavírat a zamykat. Můžete je také nechat natřít do podobné barvy jako odstín dveří, ale nikdy to nebude ono. Nabízíme Vám potažení Vašich stávajících zárubní do stejného odstínu jako dveře. Odpadají tím další náklady na opětovné natírání zárubní a dveře i zárubně budou sladěny do jedné barvy a v neposlední řadě minimalizujete čas strávený jejich údržbou.

Odpověď NE
Pokud chcete laciné sériové zárubně s pochybnou kvalitou a životností a zda si chcete nechat udělat ze svého bytu staveniště z důvodů vybourání Vašich stávajících zárubní.

3. PŘI RENOVACI VCHODOVÝCH DVEŘÍ MÁM OTEVŘENÝ BYT, DŮM?
Po dobu renovace Vašich vchodových dveří (to je 1-2 dny) Vám budou osazeny naše náhradní dveře, které půjdou zavírat a samozřejmě zamykat.

4. JAKÝ MATERIÁL POUŽÍVÁTE NA RENOVACE?
Materiál, který používáme na renovace dveří a zárubní je dovážen z Německa kde byl PATENTOVÁN PŘÍMO NA RENOVACI DVEŘÍ A ZÁRUBNÍ. Již je přes třicet let používán. Jedná se o speciální plastové renovační fólie (na výběr máme přes dvacet velmi zdařilých dřevo dekorů, nechybí samozřejmě ani bílá varianta). Na dveře se aplikuje pomocí tepla a bez použití lepidel. Její povrch je stálobarevný, oděruvzdorný a nenáročný na údržbu.

5. KLIKU NA RENOVOVANÉ DVEŘE SI MUSÍM KOUPIT?
Na Vaše renovované dveře můžeme nabídnou nové kování, zámky, fabky, zasklívací rámečky, nová skla, kukátka, přídavné zámky, ozdobné rámečky, dveřní prahy atd. Naše renovace = KOMPLETNÍ SERVIS PRO VAŠE DVEŘE A ZÁRUBNĚ (o nic se nemusíte starat). Pokud nějaké tyto doplňky vlastníte nebo si je chcete zakoupit sami, samozřejmě Vám je rádi nainstalujeme.

6. JAKÉ TYPY DVEŘÍ LZE RENOVOVAT?
Renovovat lze:

  •  interiérové dveře (panelákové, v rodinných domech a ve starých zástavbách atd.)
  •  vchodové dveře (do bytů panelových domů, do rodinných domů, do starých zástaveb atd.)

To samé platí i u zárubní 

7. PROČ LAMINÁTOVÉ OBLOŽKY SCHODŮ?
Důvodů je určitě více, v první řadě jde o trvanlivost (vyloučení jakékoliv nutnosti broušení a natírání) stálost (materiál se nekroutí, nepraská a nevrže), komfort chůze po schodišti, možnost srovnání nepřesného původního schodiště, možnost dodělání postranic schodiště, které udržuje čisté zdi při vytírání schodů.

8. CO OD VAŠÍ FIRMY MOHU OČEKÁVAT? 
Profesionální přístup od zaměření až po dodávku objednaných prací.

9. JAKÝM ZPŮSOBEM SI MOHU VYBRAT TYP DVEŘÍ?
POSKYTUJEME BEZPLATNOU NEZÁVAZNOU NÁVŠTEVU NAŠEHO TECHNIKA PŘÍMO U VÁS DOMA. SAMI JISTĚ OCENÍTE, ŽE SI MŮŽETE V KLIDU DOMA VYBRAT KE SVÉMU INTERIÉRU TEN SPRÁVNÝ ODSTÍN MATERIÁLU. Technik má vždy sebou všechny potřebné vzorky.